Rreth materialit të ri Chengcheng

Ndjekja e cilësisë më të mirë

Zhejiang Chengcheng New Material Co., LTD. Ndodhet në qytetin Haining, i cili është midis Shangait dhe Hangzhou. ChengCheng është një nga kompanitë e para që u angazhua në prodhimin e Flex & Banner në Kinë. Duke ecur gjithmonë përpara, ne gjithashtu zgjerojmë zonën tonë të biznesit në tregun e pëlhurave industriale dhe tekstileve shtëpiake. Pëlhurë e thurjes; flamur fleksibël PVC; Flamuri PET, metoda e përgatitjes së pëlhurës PVC të veshur miqësore me mjedisin, pëlhura e varkës me fryrje, pëlhura pëlhure PVC, banderola e bllokimit, banderola rrjetë e fituar Patentën Kombëtare të Shpikjes dhe Patentën e Modelit Kombëtar të Përdorimit. Chengcheng angazhohet për zhvillimin dhe prodhimin e flamurit të përkulur PVC, pëlhurës së pëlhurës PVC, pëlhurës së varkës me fryrje PVC dhe pëlhurës me thurje.

PRODUKTET

Chengcheng mund t'ju ofrojë pëlhura të ndryshme tekstili dhe mezi pret të krijojë një marrëdhënie të mirë bashkëpunimi afatgjatë me ju.

 • PVC Coated Tarpaulin

  Pëlhurë gomuar e veshur me PVC

  Emri i produktit: pëlhurë gomuar PVC
  Pesha e rregullt: 350gm-1100gsm
  Ngjyra: në magazinë e verdhë, e bardhë, jeshile etj. Ngjyra e personalizuar gjithashtu e mirëpritur.
  Logo: Logo e personalizuar
  MOQ: 2000 m
  Vendi i origjinës: Haining, Zhejiang
  Certifikimi: CE, ISO, NQA, SGS
  Paketimi: Paketim letre artizanale, paketim me tub të fortë, paletë. Sipas kërkesës suaj.
  Përdorimi: çanta, çanta të pastra, mbulesa, rezervuar peshku, tendë, varkë fryrëse, kështjellë me fryrje, mbulesë çatie membranore, rezervuar vaji etj.
  Karakteristika: FR, i papërshkueshëm nga uji, vetë-pastrohet shiu i llakuar, akrilik, PVDF, rezistent ndaj lotëve, rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, kundër të ftohtit, kundër baktereve etj.
  Kushtet e pranuara të dorëzimit: FOB, CFR, CIF, EXW, FAS, FCA, DEQ, DDP, DDU, Dorëzim Express;
  Valuta e pranuar e pagesës:USD,EUR,CNY;

 • PVC Coated Tarpaulin

  Pëlhurë gomuar e veshur me PVC

  Emri i produktit: pëlhurë gomuar PVC
  Pesha e rregullt: 350gm-1100gsm
  Ngjyra: në magazinë e verdhë, e bardhë, jeshile etj. Ngjyra e personalizuar gjithashtu e mirëpritur.
  Logo: Logo e personalizuar
  MOQ: 2000 m
  Vendi i origjinës: Haining, Zhejiang
  Certifikimi: CE, ISO, NQA, SGS
  Paketimi: Paketim letre artizanale, paketim me tub të fortë, paletë. Sipas kërkesës suaj.
  Përdorimi: çanta, çanta të pastra, mbulesa, rezervuar peshku, tendë, varkë fryrëse, kështjellë me fryrje, mbulesë çatie membranore, rezervuar vaji etj.
  Karakteristika: FR, i papërshkueshëm nga uji, vetë-pastrohet shiu i llakuar, akrilik, PVDF, rezistent ndaj lotëve, rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, kundër të ftohtit, kundër baktereve etj.
  Kushtet e pranuara të dorëzimit: FOB, CFR, CIF, EXW, FAS, FCA, DEQ, DDP, DDU, Dorëzim Express;
  Valuta e pranuar e pagesës:USD,EUR,CNY;

 • PVC Coated Tarpaulin

  Pëlhurë gomuar e veshur me PVC

  Emri i produktit: pëlhurë gomuar PVC
  Pesha e rregullt: 350gm-1100gsm
  Ngjyra: në magazinë e verdhë, e bardhë, jeshile etj. Ngjyra e personalizuar gjithashtu e mirëpritur.
  Logo: Logo e personalizuar
  MOQ: 2000 m
  Vendi i origjinës: Haining, Zhejiang
  Certifikimi: CE, ISO, NQA, SGS
  Paketimi: Paketim letre artizanale, paketim me tub të fortë, paletë. Sipas kërkesës suaj.
  Përdorimi: çanta, çanta të pastra, mbulesa, rezervuar peshku, tendë, varkë fryrëse, kështjellë me fryrje, mbulesë çatie membranore, rezervuar vaji etj.
  Karakteristika: FR, i papërshkueshëm nga uji, vetë-pastrohet shiu i llakuar, akrilik, PVDF, rezistent ndaj lotëve, rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, kundër të ftohtit, kundër baktereve etj.
  Kushtet e pranuara të dorëzimit: FOB, CFR, CIF, EXW, FAS, FCA, DEQ, DDP, DDU, Dorëzim Express;
  Valuta e pranuar e pagesës:USD,EUR,CNY;

 • PVC Coated Canvas

  Kanavacë e veshur me PVC

  Emri i produktit: pëlhurë gomuar PVC
  Pesha e rregullt: 350gm-1100gsm
  Ngjyra: në magazinë e verdhë, e bardhë, jeshile etj. Ngjyra e personalizuar gjithashtu e mirëpritur.
  Logo: Logo e personalizuar
  MOQ: 2000 m
  Vendi i origjinës: Haining, Zhejiang
  Certifikimi: CE, ISO, NQA, SGS
  Paketimi: Paketim letre artizanale, paketim me tub të fortë, paletë. Sipas kërkesës suaj.
  Përdorimi: çanta, çanta të pastra, mbulesa, rezervuar peshku, tendë, varkë fryrëse, kështjellë me fryrje, mbulesë çatie membranore, rezervuar vaji etj.
  Karakteristika: FR, i papërshkueshëm nga uji, vetë-pastrohet shiu i llakuar, akrilik, PVDF, rezistent ndaj lotëve, rezistent ndaj rrezeve ultraviolet, kundër të ftohtit, kundër baktereve etj.
  Kushtet e pranuara të dorëzimit: FOB, CFR, CIF, EXW, FAS, FCA, DEQ, DDP, DDU, Dorëzim Express;
  Valuta e pranuar e pagesës:USD,EUR,CNY;

+8613429408150